RNC55H3830FSRE6
MFR.Part #
RNC55H3830FSRE6
JLCPCB Part #
C1795948
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors