RNC55H3651DSRE7
MFR.Part #
RNC55H3651DSRE7
JLCPCB Part #
C3526289
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors