RNC55H35R2BRB14
MFR.Part #
RNC55H35R2BRB14
JLCPCB Part #
C1459127
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors