RNC55H3570BSRE865
MFR.Part #
RNC55H3570BSRE865
JLCPCB Part #
C3522086
Description
-65℃~+175℃ 125mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors