RNC55H3400BSR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H3400BSR36
JLCPCB Part #
C3382806
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors