RNC55H3241FSRE865
MFR.Part #
RNC55H3241FSRE865
JLCPCB Part #
C3534526
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors