RNC55H3241FMRE8
MFR.Part #
RNC55H3241FMRE8
JLCPCB Part #
C3362041
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors