RNC55H3161FRB45
MFR.Part #
RNC55H3161FRB45
JLCPCB Part #
C3410155
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors