RNC55H3012BSR36
MFR.Part #
RNC55H3012BSR36
JLCPCB Part #
C3350337
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors