RNC55H2981BSRE765
MFR.Part #
RNC55H2981BSRE765
JLCPCB Part #
C3572140
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors