RNC55H2841DSRE6
MFR.Part #
RNC55H2841DSRE6
JLCPCB Part #
C1810985
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.84kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors