RNC55H2771BSRE665
MFR.Part #
RNC55H2771BSRE665
JLCPCB Part #
C3438058
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors