RNC55H2740BSB14
MFR.Part #
RNC55H2740BSB14
JLCPCB Part #
C3452791
Description
-65℃~+175℃ 125mW 274Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors