RNC55H2673BRB14
MFR.Part #
RNC55H2673BRB14
JLCPCB Part #
C3525282
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors