RNC55H2672FSRSL65
MFR.Part #
RNC55H2672FSRSL65
JLCPCB Part #
C3420285
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors