RNC55H2672DSB14
MFR.Part #
RNC55H2672DSB14
JLCPCB Part #
C1450630
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors