RNC55H2612FRRE565
MFR.Part #
RNC55H2612FRRE565
JLCPCB Part #
C3353303
Description
-65℃~+175℃ 125mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors