RNC55H2552BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H2552BSRSL65
JLCPCB Part #
C3432176
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors