RNC55H24R3FSRSL65
MFR.Part #
RNC55H24R3FSRSL65
JLCPCB Part #
C3412160
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors