RNC55H2492FRB14
MFR.Part #
RNC55H2492FRB14
JLCPCB Part #
C3545253
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors