RNC55H2492BPRE7
MFR.Part #
RNC55H2492BPRE7
JLCPCB Part #
C3402985
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors