RNC55H2432BSRSL
MFR.Part #
RNC55H2432BSRSL
JLCPCB Part #
C1817252
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors