RNC55H23R7FSRE665
MFR.Part #
RNC55H23R7FSRE665
JLCPCB Part #
C3440226
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors