RNC55H23R2DSB14
MFR.Part #
RNC55H23R2DSB14
JLCPCB Part #
C1455597
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors