RNC55H2323FRRE6
MFR.Part #
RNC55H2323FRRE6
JLCPCB Part #
C3516722
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors