RNC55H2103FRRE6
MFR.Part #
RNC55H2103FRRE6
JLCPCB Part #
C3541082
Description
-65℃~+175℃ 125mW 210kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors