RNC55H2082DSBSL
MFR.Part #
RNC55H2082DSBSL
JLCPCB Part #
C1449881
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors