RNC55H2051FRRE665
MFR.Part #
RNC55H2051FRRE665
JLCPCB Part #
C3502955
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.05kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors