RNC55H2050FRR36
MFR.Part #
RNC55H2050FRR36
JLCPCB Part #
C3415829
Description
-65℃~+175℃ 125mW 205Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors