RNC55H2050BSRE765
MFR.Part #
RNC55H2050BSRE765
JLCPCB Part #
C5884602
Description
-65℃~+175℃ 125mW 205Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors