RNC55H2004BSRE7
MFR.Part #
RNC55H2004BSRE7
JLCPCB Part #
C3541599
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2MΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors