RNC55H1913BRRE6
MFR.Part #
RNC55H1913BRRE6
JLCPCB Part #
C3455156
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors