RNC55H18R7BRB14
MFR.Part #
RNC55H18R7BRB14
JLCPCB Part #
C3565278
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors