RNC55H18R2BSR36
MFR.Part #
RNC55H18R2BSR36
JLCPCB Part #
C1822553
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors