RNC55H1802BSRE765
MFR.Part #
RNC55H1802BSRE765
JLCPCB Part #
C3440104
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors