RNC55H1801BRB14
MFR.Part #
RNC55H1801BRB14
JLCPCB Part #
C3515244
Description
-65℃~+175℃ 1.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors