RNC55H17R2BSB14
MFR.Part #
RNC55H17R2BSB14
JLCPCB Part #
C3355753
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors