RNC55H1783FRB14
MFR.Part #
RNC55H1783FRB14
JLCPCB Part #
C1435909
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors