RNC55H1781BSBSL
MFR.Part #
RNC55H1781BSBSL
JLCPCB Part #
C1454188
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors