RNC55H1740BRRE8
MFR.Part #
RNC55H1740BRRE8
JLCPCB Part #
C3468934
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors