RNC55H16R9FSBSL65
MFR.Part #
RNC55H16R9FSBSL65
JLCPCB Part #
C3378266
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors