RNC55H1692FPRE8
MFR.Part #
RNC55H1692FPRE8
JLCPCB Part #
C3516952
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors