RNC55H1691FMR36
MFR.Part #
RNC55H1691FMR36
JLCPCB Part #
C3390012
Description
-65℃~+175℃ 1.69kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors