RNC55H1651FSB1465
MFR.Part #
RNC55H1651FSB1465
JLCPCB Part #
C3461758
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors