RNC55H1651FPB14
MFR.Part #
RNC55H1651FPB14
JLCPCB Part #
C1434958
Description
-65℃~+175℃ 1.65kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors