RNC55H1622BRBSL
MFR.Part #
RNC55H1622BRBSL
JLCPCB Part #
C1454502
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors