RNC55H1621BRRE665
MFR.Part #
RNC55H1621BRRE665
JLCPCB Part #
C3556064
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors