RNC55H1601BRRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1601BRRE8
JLCPCB Part #
C3444084
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors