RNC55H1540BRRE565
MFR.Part #
RNC55H1540BRRE565
JLCPCB Part #
C3402537
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors