RNC55H1403FRR36
MFR.Part #
RNC55H1403FRR36
JLCPCB Part #
C3503574
Description
-65℃~+175℃ 125mW 140kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors